Vormingplus zoekt nieuwe onthaalvrijwilligers

Home > Nieuws > Vormingplus zoekt nieuwe onthaalvrijwilligers

Op zoek naar een boeiende vrijwilligersjob?

 

Als bezoeker van het Vormingplushuis in Kortrijk ken je één van deze mensen vast wel: Luc, Lode, Koen, Anne, Lucie of Trees. Zij vormen samen ons team onthaalvrijwilligers. Een groep enthousiaste mensen die onze deelnemers verwelkomen en zorgen dat alles vlot verloopt.

Vormingplus MZW is actief op weekavonden en in het weekend. Wij willen het onthaal van deelnemers telkens goed verzorgen. Om die kwaliteit te kunnen blijven waarborgen in de toekomst willen we ons team onthaalvrijwilligers versterken.

Kan jij je engageren voor een vaste avond in de week?
Of heb je eerder zin om dit op zaterdag of zondag te doen?

Wat biedt Vormingplus?

  • Je maakt deel uit van een team vrijwilligers en dat betekent ook dat we een paar keer per jaar samenkomen. Je bent immers mee het gezicht van Vormingplus en zo bepaal je met ons onze onthaalwerking. En af en toe moeten we ook eens feesten.
  • We beantwoorden je engagement met een vrijwilligersvergoeding en betalen je vervoerskosten.
  • We houden rekening met je andere engagementen en uiteraard met je wensen en verwachtingen bij de planning.

Wil je meer weten? Heb je interesse? Aarzel dan niet om te reageren.

Mail, bel of maak een afspraak met Guido.demeulenaere@vormingplus.be  056 26 06 05